Apie Veido odos priežiūros kursą


Tinkama veido odos priežiūra kasdien lemia 90 proc. sėkmės, kad turėsite gražią, gaivią ir spindinčią odą. O tai lemia ir tai, kaip atrodysite su makiažu.


Per visą profesinę patirtį, palietus nesuskaičiuojamą kiekį veidų, išsikalbėjus su jų savininkėmis, priėjau išvados - mums trūksta žinių apie bazinę veidos odos priežiūrą. Dažnai moterys perka prabangiausius kremus, investuoja į gražinančias, jauninančias procedūras, bet tinkamo rezultato nepasiekia. O pradėjus taikyti tinkamą kasdienės veido odos priežiūros rutiną, jau po kelių mėnesių džiaugiasi gaivia, gražia oda ir negali patikėti, kad tik atsakymai slypėjo čia.


Šis kursas sukurtas kiekvienai mūsų. Čia pasakoju apie kasdienę veido odos rutiną, apie tai kaip tinkamai prausti, drėkinti odą, kokius priežiūros etapus taikyti ne tik kasdien, bet ir savaitės eigoje. Pasakoju ne tik aš, bet ir kalbinu profesionalę kosmetologę ir užduodu klausimus, kurie rūpi daugeliui moterų - kaip pasirinkti tinkamus produktus, ar verta investuoti į brangius, apie pajuodusius / paburkusius paakius, raukšles, kosmetologines procedūras, kada jas taikyti ir t.t. ir pan.


Šį kursą skiriu ne tik mums. Bet ir mūsų dukroms. Kad jos augdamos žinotų kaip teisingai prižiūrėti odą ir užkirstų kelią įvairioms problemoms, kurios ilgainiui kamuoja ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.