Augalinė mityba: kaip ją prisijaukinti?

Augalinė mityba man suteikė atsakymus, kurių ieškojau 25 metus.

Gimiau šeimoje, kurioje viršsvoris, lėtinės ligos ir ankstyvos mirtys - buvo norma.

Būdama 12 įstojau į dietų kultūros klubą ir visą savo gyvenimą laikiausi vienos ar kitos dietos. Nuolatinis savęs ribojimas, griežtos taisyklės, emocinis valgymas buvo nuolatiniai mano gyvenimo palydovai.

Maniau, kad niekaip kitaip gyventi aš negaliu, nes "tokie mano genai".

Tada, kai praradau viltį kažką pakeisti pati, mano akiratyje vis dažniau pasirodydavo augalinė mityba ir žmonės, kurie pasakojo neįtikėtinas istorijas, kaip ji pakeitė jų gyvenimus. Jų pasakojimai atrodė lyg stebuklas.

Nutariau išbandyti ir aš. Jau po savaitės supratau, kad pagaliau aš suradau tai, ko ieškojau visą gyvenimą - mityba, su kuria jaučiuosi sveika, energinga, laiminga, išsilaisvinusi tiek iš fizinių, tiek emocinių suvaržymų.

Tai geriausia, kas man galėjo nutikti!!! Sako moterys, kurios išbandė augalinę mitybą. Ir aš tai antrinu visa savo esybe.

Šiame kurse sudėjau žinias ir patirtį, ką sukaupiau per tą laikotarpį, kurį jaukinausi augalinę mitybą. Viskas susisteminta ir pateikta paprasta, suprantama kalba. Tau belieka tik viena - imti ir pradėti taikyti šias žinias. O ilgainiui pajusti, kad gyveni geriausią savo gyvenimo versiją.

To ir linkiu! Vaida

Pasiruošęs gyventi geriausią savo gyvenimo versiją?