KURSAI, SKIRTI ATSKLEISTI MOTERS GROŽĮ, UŽAUGINTI PASITIKĖJIMO SAVIMI SPARNUS, PAMILTI SAVE IŠ NAUJO!


Šiuose kursuose sugulusi per dešimtetį įgytos žinios bei patirtis išorinio bei vidinio moters grožio tema. Išorinio grožio temai skirti du kursai - DIENINIS MAKIAŽAS bei VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA. Dėka šių kursų džiaugsiesi nepriekaištinga veido oda bei žiniomis kaip atlikti makiažą, su kuriuo jausiesi gražiausia savęs versija. 

MEIlĖS SAU RITUALAI kurse dalinuosi išmintimi bei žiniomis, įgautomis žengiant moters sąmoningumo keliu pirmaisiais metais. Čia sugulė 12 meilės sau ritualų, kurie pritaikius kasdienybėje keičia moters gyvenimą ir jo kokybę iš esmės. Jei jau supratai, kad nebenori gyventi bet kaip, jei pradėjo kilti klausimai - koks mano gyvenimo tikslas? Ką aš čia veikiu? Kodėl aš nesijaučiu laiminga? - šis kursas - nuostabus įrankis pradėti sąmoningumo kelionę. 

 

Na, o narystė WOMAN to WOMAN uždaroje instagram grupėje leis kasdien išgirsti naujų žinių, patirties, patarimų, įkvėpimo sąmoningumo, meilės sau ritualų taikymo bei sveikos gyvenseno tema.


Labai lauksiu prisijungiant!


Labas! Aš Vaida Alijeva. Moteris. Žmona. Dvynukių mama. 

Prieš dešimt metų pakeičiau gyvenimą iš esmės. Mečiau prestižinį darbą IT srityje, išėjau iš ilgai trukusių toksinių santykių ir pradėjau kurti savo svajonių gyvenimą.

Mane visada traukė grožis ir moters tema. Tad ta kryptimi ir pasukau. Kurti moterims ir dėl moterų pradėjau per išorinį grožį visa galva pasinerdama į mados, stiliaus ir makiažo temas. Manau, kad išorinis grožis ir tinkamos žinios apie jį suteikia moteriai įrankius, kuriuos pasitelkus, lyg burtų lazdele ji užsiaugina pasitikėjimo savimi sparnus. O jų juk reikia kiekvienoje gyvenimo situacijoje!

Laikui bėgant, o gyvenimui man skiriant vis sudėtingesnes pamokas, ėmiau gilintis ir į sveikos gyvensenos, savęs pažinimo, priėmimo ir meilės sau temas. Pažvelgiau į moters grožį iš vidaus. Ieškant naujų žinių ir jas pritaikant kasdienybėje pasisėmiau daug išminties, susikūriau meilės sau ritualus, kurie leido man susikurti realybę, apie kurią visada svajojau, su gyvenimo gausa, kokybe bei gyliu.

Tikiu, kad mano pašaukimas - ieškoti, patirti ir savo pavyzdžiu dalintis su kitomis moterimis viskuo, kas įgalina moteris kurti gražesnį, sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą. 


Tad jei ieškai įkvėpimo, žinių ir išminties meilės sau, sveikos gyvenseno, vidinio ir išorinio grožio temomis - dalinuosi jomis kursų metu bei kasdien - WOMAN to WOMAN blog’e uždaroje Instagram grupėje. Kviečiu prisijungti!

Su meile, Vaida