MEILĖS SAU RITUALAI gimė iš pajautos, kad tiesiog privalau pasidalinti savo keliu ir atradimais su kitomis moterimis. 


Kurse MEILĖS SAU RITUALAI nugulė tai, ką pritaikiau savo gyvenime ir kas padarė mano gyvenimą šviesesnį, laimingesnį, kokybiškesį, padėjo atsistoti emocinėje duobėje ir atrasti gyvenimo džiaugsmą iš naujo. Tai ne šiaip žinios, perskaitytos knygose ar išgirstos pas kitus lektorius, tai žinios, praleistos per praktiką, mano pajautimą, patikrintos realybėje “ar tikrai veikia?” bei virtusiomis gyvenimiška išmintimi. Šiame kurse dalinuosi žingsniais, žengtais, per pirmuosius pusantrų metų, kai pradėjau didžiausią ir svarbiausią savo gyvenimo kelionę - KELIONĘ Į SAVE. Šį kursą pavadinau MEILĖS SAU RITUALAI, nes kelionė į save, o tuo pačiu ir gausesnę gyvenimo kokybę prasideda būtent nuo šio žingsnio - meilės sau


Kurse siekiau užfiksuoti pirmuosius žingsnius, nes tikiu, kad ši kelionė tęsis visą likusį gyvenimą. O pirmi žinsgniai juk yra patys svarbiausi ir dažnai žengiami sunkiausiai. Tai visa ko pamatas. Taip pat tikiu, kad einant pirmus žingsnius labai svarbu jausti palaikymą ne tik iš dvasinių mokytojų, kurie turi sukaupę didelį bagažą žinių ir patirties, bet ir tos moters, kuri visai šalia, bet jau žengė pirmus žingsnius, visai šalia, bet jau mėgaujasi tos naujos gyvenimo kokybės rezultatais, bet visa jos patirtis ir jausmai - labai švieži, tarsi alsuoja tuo naujumo saldumu.


Noriu pasidalinti tuo saldumu ir su Tavimi. Prisijunk!
PRIEŠISTORĖ


2021 m. pradžioje buvau išsekusi, nelaiminga, pikta, suirzusi moteris, kuri nematė gyvenime prasmės. Iki tokios būsenos priėjau žengdama per gyvenimą, susidurdama su jo pamokomis ir rinkdama skaudulius, kurie žalojo mano sielą.


Perfekcionizmas, nepasitikėjimas savimi ir dažnai - kitais, fizinio kūno nepriėmimas, noras viską kontroliuoti, beprasmybės jausmas, nerimas, baimė, nemiga, vidinė nelaimė, artimo žmogaus netekties skausmas, nesaugumas, pyktis - tai puokštė jausmų ir savybių, kurie lydėjo mane kasdien.


Tai buvo vidinės emocinės pelkės dugnas, kuriame suvokiau, kad ši kelionė veda į gyvenimo pabaigą. Jei noriu gyventi toliau - turiu keistis. Taip prasidėjo mano gyvenimo kelionė - kelionė į save.


KAS PASIKEITĖ?


 1. Susikūriau savo vidinį pasaulį bei ryšį su savimi.
 2. Išmokau gyventi su malonumu ir lengvumu.
 3. Pamilau savo kūną ir pirmą kartą per visus gyvenimo metus aš nebeturiu priekaištų jam.
 4. Mano fizinis kūnas, kuriam netrukus bus 38 atrodo geriau, nei tada, kai jam buvo 18.
 5. Atsisveikinau su 10 kg. antsvorio.
 6. Emigravau. Išdrįsau palikti visą komfortą, kurį kūriau dešimtmečius (namus, darbą, klientus, žinomumą, draugų ratą ir t.t.) ir išvykau kurti gyvenimo ten, kur visada svajojau - kur daugiau saulės ir šilumos. 
 7. Išdrįsau keisti savo veiklą ir eiti širdies keliu. Atsisveikinau su veikla, kuri buvo pagrindinis pajamų šaltinis ir išdrįsau eiti, ten kur veda mano širdis - gilintis į moters psichologiją ir geresnės gyvenimo kokybės kūrimą.
 8. Per šį laikotarpį aš išmokau gyventi be baimės ir nerimo.
 9. Sutaupiau “krūvas” pinigų ir fizinės sveikatos atsisakius plastinės operacijos, kurią buvau suplanavus.
 10. Išmokau pasinaudoti savo kūrybinėmis galiomis ir per vieną dieną nuveikti tiek, kiek nesugebėdavau per tris. 
 11. Mano aplinkoje nebėra neigiamų žmonių, energiją siurbančių veiklų. 
 12. Atradau tą MITYBĄ, su kuria jaučiuosi taip gerai ir energingai kaip niekad iki šiol.
 13. Įgijau daugiau pasitikėjimo savimi.
 14. O svarbiausia - atsirado nenuvaldomas noras gyventi ir vidinis laimės jausmas!Tai yra stebuklas. Jaučiu, kad įgytomis žiniomis, tiesiog privalau pasidalinti su tomis moterimis, kurios nors kruopelytę jaučiasi taip, kaip jaučiausi anksčiau. Nepasidalinti savo įgyta išminitimi, būtų tikrų tikriausias nusikaltimas.

Jei pavyko man - net neabejoju, kad pavyks ir tau. Eikim drauge, aš palydėsiu Tave į šią kelionę. Drauge juk drąsiau.

KUO YPATINGAS ŠIS KURSAS?


 1. Kursą sudaro 12 MEILĖS SAU RITUALŲ (+ papidloma trylikta pamoka), kurie keičia moters gyvenimo kokybę iš esmės. 
 2. Kurso trukmė - 2 savaitės, 12 dienų, kasdien po vieno ritualo pristatymą video formatu (1 video trukmė - apie 20-25 min.). Prie kiekvienos pamokos bus užduoti namų darbai bei rekomendacijos kaip MEILĖS SAU ritualus pritaikyti savo kasdienybėje. Toms, kurios kursą įsigys su galimybe bendrauti Instagram uždaroje grupėje - kiekvienos savaitės pabaigoje - live transliacija su manimi. Jos metu betarpiškai bendrausime, aptarsime kaip sekasi integruoti ritualus į savo kasdienybę, atsakysiu į visus jums kylančius klausimus. 
 3. Video medžiagą peržiūrėti pakartotinai bus galima neribotą kiekį kartų 6 mėn. laikotarpiu.
 4. Prie kiekvienos pamokos pateikta pagrindinės informacijos santraupa raštu. Taip informacija pasiekia giliau, turite galimybę ją išsisaugoti ir atsiversti kada tik prireiks.
 5. Video filmuoti bei sumontuoti dirbant kartu su profesionalais, tad turinys pateiktas kokybiškai, aiškiai, struktūruotai su aukšta vaizdo bei garso kokybe. Video metu ne tik dalinuosi sukaupta išmintimi žodžiu, bet dalinuosi vizualizacija realaus ritualų pritaikymo kasdienybėje. Video filmuoti nuostabaus grožio saloje - Tenerifėje, tad gražūs vaizdai - lyg papildomas desertas akims bei sielai.
 6. Galimybė prisijungti prie uždaros bendraminčių Instagram grupės, kur betarpiškai bendrausime su manimi bei kitomis moterimis, žengiančiomis savo pirmuosius žingsnius MEILĖS SAU kelyje. Šios grupės moterys gaus išskirtinę informaciją bei mano dėmesį kurso metu ir po jo.
 7. Galimybė susitikti individualiai konsultacijai