RITA, kursas MEILĖS SAU RITUALAI


"Meilės sau kelionę pradėjau šios vasaros pradžioje. Tai buvo toks aiškus vidinis suvokimas, kad be meilės sau, niekur toliau nepajudėsiu, o vis liksiu tame pačiame taške. Dar prieš kursą labai mėgaudavausi žiūrėdama ir klausydamasi Jūsų instagrame pasidalinta informacija. Labai įkvepiate savo pavyzdžiu bei savo paprastumu ir nuoširdumu. Mano pačios siekis yra "švytėjimas iš vidaus", ta būsena kai nieko nereikia niekam įrodinėti nereikia blizgučių ar kitų išorinių priedų, o kai žmogus tiesiog "švyti iš vidaus", pasitiki savimi, be kitų teisimo ir yra autentiškas. Visa tai matau Jumyse. Kadangi meilė sau nėra man nauja tema, kai kurią informaciją Jūsų kurso pamokos man priminė, kaip pvz. dėkingumas. Praktikavau jį 2014 m., bet kažkaip pamečiau tai. Taip pat buvo informacijos, apie kurią net nebuvau pagalvojusi arba Jūs pristatėte tai kitu kampu, man dar negirdėtu ir neatrastu, ir tai buvo labai įdomu paklausyti: pvz. prie nusiraminimo ritualų, paleisti kontrolę. Išklausius Jūsų kursą (konspektuoju dar jį, kad vis galėčiau atsiversti ir priminti sau informaciją) sakyčiau, kad tai yra sukoncentruota informacija vienoje vietoje to, ką aš buvau girdėjusi, skaičiusi iš kelių šaltinių. Tai labai pagelbėja ir sutaupo laiko. Labiausiai šį kursą rekomenduočiau tik pradedančioms šį kelią, nes viskas vienoje vietoje, aiškiai, išsamiai ir svarbiausia, kad dar galima ir komunikuoti su Jumis.

Ačiū Jums labai ir nenustokite dalintis. Tai labai Jums tinka ir net jaučiasi, kad eina iš širdies, o kai eina iš širdies, tada pasiekia ir kitas širdis :)

Ir toliau būsiu Jūsų sekėja ir lauksiu kiekvieno Jūsų pasidalinimo ir įrašo.

Gražios Jums ir Jūsų šeimai dienos. 

Apkabinimas."

ATSILIEPIMAI


RŪTA, WOMAN to WOMAN narystė


"Pirmiausia tai norėčiau jums labai padėkoti, kad "Women to Women" grupėje prižiūrite mumis kaip vaikus ir taip smulkiai dalinatės visa informacija tiek apie mitybą, tiek apie moters vidinį grožį. Pridursiu, kad pati Vaida tuom spinduliuoja kad užkrečia visą savo grupę. Aš jus seku nes asmeniškai man labai rezonuojat, neturėjau kažkokių didelių sveikatos sutrikimų, bet ieškojau daugiau energijos savo kūnui ir norėjau atsikratyti keletos kg. Būnant su Vaida jos sukurtoje grupėje "Women to Women" jaučiuosi fantastiškai ! Tiek emociškai yra paliestos visos temos tiek stalas namuose visada puotauja su Vaidos sveikais patikrintais receptais 😋 ir vaikai pirštus laižosi pvz: nuo blynų recepto. Net neabejokit prisijungti prie "Woman to Woman", jei ieškote sąmoningumo, tikrumo ir būti sveika tiek vidumi, tiek išore. Aš esu augalinėje mityboje jau 3 mėnesiai ir nenoriu žiūrėti atgal !!!"


DOVILĖ, kursas AUGALINĖ MITYBA: KAIP JĄ PRISIJAUKINTI?


"Jūsų kursai kaip visada labai įdomūs, informatyvūs, gera klausytis 🥰. Pereiti link augalinės mitybos, privertė prasta sveikatos būklė ir kasdien blogėjanti savijauta. Niekada nemaniau, kad teks atsisakyti daugelio įprastų maisto produktų (pieno produktai, glitimas, cukrus, mėsa), bet jau daugiau nei keletą mėnesių stengiuosi maitintis augalinės mitybos principais♥️ 

Pagerėjo mano miegas, Susitvarkė, žarnyno veikla (dingo skrandžoo rūgštingumas, vidurių užkietėjimas, jau beveik metai neturėjau migrenos priepuolių, lengvumo pojūtis po valgio ♥️, nukrito svoris, kas labai džiugina 🥰. Pasitaiko, kad suvalgau glitimo, makaronų, kurių labai pasiilgstu, bet tai vyksta retai). Arba nelabai sveiko deserto, bet džiaugiuosi ,kad kitaip maitintis ir nenoriu jau!  

Ačiū Jums Vaida už Augalinės mitybos kursą ir už Woman to Woman grupę ♥️ džiuginat kasdien paprastais dalykais ir kaip galima gyventi paprastai ir pilnavertišką gyvenimą ♥️

Apkabinu is visos Širdies 😘♥️!!!"